2022-09-19
Worek stomijny XSOP500 Welland Medical – mały, samoprzylepny, jednoczęściowy, do zaopatrzenia przetok jelitowych - ileostomijnych, kolostomijnych oraz przetok ślinowych, wyposażony w podwójny sposób odpuszczania treści => bardzo wygodne rozwiązanie, cenione przez rodziców małych stomików.
2022-07-11
PROJEKT zakłada DOPŁATY do worków/ płytek stomijnych oraz wybranych, pozostających w refundacji akcesoriów. Podajemy listę adresów, na które można/ warto zgłaszać uwagi do projektu (TRWAJĄ KONSULTACJE SPOŁECZNE).
2022-06-28
Prawidłowa skóra wokół stomii nie powinna różnić się od innych obszarów brzucha. Niestety aż trzy czwarte osób ze stomią doświadcza problemów ze skórą wokół stomii! Jak wygląda Twoja skóra w tej okolicy?
2022-06-21
W czerwcu obchodzony jest Światowy Dzień Raka Nerki, w związku z powyższym zapraszamy w imieniu p. Aleksandry Rudnickiej do www.oli-onko.pl na cykl rozmów z onkologami i specjalistami leczącymi pacjentów z rakiem nerki.
2022-05-26
Stowarzyszenie na Rzecz Walki z Chorobami Nowotworowymi SANITAS rozpoczyna projekt edukacyjno-informacyjny dla pacjentów onkologicznych i hematoonkologicznych z Ukrainy oraz ich bliskich i opiekunów pod patronatem Rzecznika Praw Pacjenta - ONKO-AZYL DLA UKRAINY
2022-05-24
Higiena i usuwanie pozostałości po sprzęcie stomijnym, treści jelitowej lub moczu. Chronią skórę przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas powtarzającego się odklejania od skóry sprzętu stomijnego/ opatrunków. Chusteczki i spray mogą być używane osobno lub razem.
2022-05-20
Dziś mamy Światowy Dzień Pszczół - całkiem spora grupa ma dziś swoje święto. Bo czy wiecie, że w Polsce żyje aż 470 gatunków należących do rodziny pszczołowatych? Niestety 222 z nich jest zagrożone wyginięciem.
2022-05-19
19.05 Międzynarodowy Dzień Nieswoistych Zapaleń Jelita.  Drodzy Pacjenci, wiemy z czym mierzycie się każdego dnia. Podziwiamy Waszą siłę i determinację. Rozumiemy i akceptujemy Wasze potrzeby. Jesteśmy dla Was, aby Was wspierać. Życzymy Wam zdrowia i jeszcze więcej siły!
2022-05-16
Nie wiesz jak się do niej przygotować i jak to wszystko później będzie wyglądać? W Twojej głowie przeplatają się pytania, wątpliwości i niepokój? Pamiętaj, ze masz wsparcie w naszych pielęgniarkach/pielęgniarzach.
2022-05-12
Dziś Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Pielęgniarzy. Cichych bohaterów, którzy często pozostają w cieniu. Dziękujemy za Wasze poświęcenie, zaangażowanie i profesjonalizm! Życzymy Wam satysfakcji oraz radości z wykonywanego zawodu.